Fenerbahçe Futbol Kulübünde Yeniden Yapılan Testlerde Virüs Yok

youwin

Türkiye Süper Lig kulübü 14 Ağustos’ta yaptığı açıklamada, COVID-19 için ikinci bir testte, Fenerbahçe futbol kulübünde bu haftanın başlarında pozitif çıkan bir oyuncu ve bir teknik görevlinin olumsuz bir sonuç verdiğini söyledi.

İstanbul ekibi, ikinci testte enfeksiyon bulamamasına rağmen, iki kişinin evde tecrit altında kaldığını sözlerine ekledi.

Fenerbahçe başlangıçta iki vakayı 13 Ağustos’ta doğruladı, ancak test edilen kişilerin isimlerini açıklamadı.

Galatasaray, 14 Ağustos’ta yaptığı açıklamada, iki oyuncusunun COVID-19 testi pozitif çıktığını söyledi.

İstanbul kulübü Twitter’da yaptığı açıklamada, tüm oyuncularının, teknik ve sağlık personelinin ve çalışanlarının son bir tatilden döndükten sonra test edildiğini de sözlerine ekledi.

Kulüp, enfekte olmuş oyuncuların isimlerini vermedi.

Oyuncuların hastaneye kaldırılmaları gerekmediğini ancak tecrit ve tedavi süreçlerinin daha fazla detay vermeden başladığını ekledi.

Bu arada Türk futbol kulübünden Cuma günü bir Trabzonsporlu yeni koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu.

Karadeniz kulübü Twitter’da, oyuncularından birinin COVID-19 semptomları gösterdikten sonra virüs için pozitif test ettiğini söyledi.

Kulüp, adı verilmeyen oyuncunun artık tecrit ve tedavi için evde tutulduğunu da sözlerine ekledi.

Koronavirüs salgını nedeniyle üç aylık bir aradan sonra bu Haziran ayında Türkiye’nin en üst düzey Süper Lig maçına devam etti, boş stadyumlarda oynadı ve dahil olan herkesi korumak için bir dizi güvenlik önlemi aldı.

Trabzonspor’un ilk takım oyuncuları, yeni sezona hazırlanmak için 17 Ağustos’ta kulüp tesislerinde toplanacak ve gruplar halinde test edilecek.

youwin
Ligi'nde büyük heyecan sürüyor. Günün maçlarından biri de arasındaki mücadele olacak. tarihinde oynanacak müsabakanın başlangıç saati açıklandı. Eğer Türkiye dışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre yayın saatini araştırabilirsiniz. Pekala maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Sporseverler ve futbol izleyicisi olarak oynanacak olan bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırmaktasınız ama biz justin tv olarak bu yayını sizlere ücretsiz şekilde sunmaktayız. Maçı canlı izlemek isteyen futbolseverler, bu zorlu mücadelenin hangi kanallardan şifresiz yayınla izlenebileceğini merak etmektedir. Sporseverler, arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırmaktadırlar. Bu maçı canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: kaçak izle, şifresiz justin tv izle, maçını canlı izle vs. Futbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Ayrıca Ligi maçları şeklinde aramalar da baya popüler durumdadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*